Monitor Minor Whatsapp Takibi Nasıl Yapılır?

Whatsapp dünyada 1 milyarı aşkın kullanıcısıyla günümüzün en çok kullanılan anlık mesajlaşma ve sosyal uygulamasıdır. Bu sebeple hem ebeveynlerinin çocuklarını güvenlik amacıyla takip etmesi hem de kurumsal şirketlerin personellerinin takibini yaparak, performans arttırması, ileride doğabilecek sorunları engelleme ve çözüm üretmesi amacıyla Whatsapp Takibi Programı bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu noktada Whatsapp Takibi ile birlikte mobil cihazınız üzerinde bir çok kayıt yapmanızı sağlayan bu uygulamayı detaylı olarak incelemek ve sizleri bilgilendirmek adına özelliklerini anlatmak istiyoruz.

Whatsapp Takibi Programı Özellikleri Nedir? Nasıl Çalışır?

Whatsapp Takip

Kurulumunu gerçekleştirdiğiniz mobil cihazınızdaki bütün Whatsapp yazışmalarını, sizlere bu uygulama ile birlikte sunulan Online Panel üzerine kayıt yapar ve arşivler. Böylelikle Whatsapp uygulaması silindiğinde, cihaz değiştirdiğinizde veya cihazınız açılamaz duruma geldiğinde dahi Whatsapp Takibi Programı ile yazışmalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Görüntü Kayıt Sistemi

Telefonunuzu bir başka ortamda bıraktığınızda, örneğin bir personelinizi müşteriniz ile toplantıya gönderdiğinizde mobil cihazınıza kurulu olan bu uygulama sayesinde toplantı sırasında uzaktan fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında bu görüntülere sizlere sunulan Online Panel üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsinzi.

Telefon Dinleme

Çağrıların ses kayıtlarını gerçekleştiren ücretli ve ücretsiz olmak üzere bir çok uygulama mevcuttur. Ancak bu uygulamalar yerel kayıt yani mobil cihazınızın içerisindeki hafıza alanına kayıt işlemi gerçekleştirirler. Telefon Dinleme Programı olarak da çalışan bu uygulama sayesinde, tüm çağrılarınızın ses kayıtlarını arşivleyebilir, dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonunuzdan uzakta olduğunuz durumlarda mobil cihazınızda yapılan çağrıları da kaydettiği için uzaktan erişim sağlayarak sizden habersiz bir görüşme yapıldıysa bu görüşmenin de kaydına ulaşma imkânı sağlar.

  • Ortam Dinleme

Özellikle ebeveynlerin ve kurumsal şirketlerin öncelikli tercihlerinden biri olan Telefon Dinleme Programı sizlere bu uygulamanın kurulu olduğu mobil cihazınızın bulunduğu ortamı dinleme ve ses kaydı alarak arşivleme imkânı sunmaktadır.

  • Yer Tespiti

Öğrencilik döneminde okuldan kaçmak, dershaneye gitmek istemeyen çocukların takibini yapmak amacıyla ebeveynlerin tercihi olan Whatsapp Takip Programı size bu hizmetin yanında, kurulum gerçekleştirdiğiniz mobil cihazınızın anlık olarak yer tespitini yapmanıza imkân sunar. Böylelikle çocuğunuzun okula veya dershaneye gidip gitmediğini öğrenebilir ve anlık olarak nerede olduğuna dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Kapalı Dinleme Özelliği

Personellerinize dağıttığınız mobil cihazlar onlar kadar sizlerinde sorumluluğundadır. Personeliniz mesai saatlerinde müşteriniz ile gerçekleştireceği toplantı sırasında iyi veya kötü niyetle de olsa telefonunu kapatsa dahi, bu toplantıyı sesli olarak dinleyebilir aynı zamanda online panel üzerine arşivlemesini gerçekleştirerek, kayıtlarınıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Takibi Nasıl Yapılır? Sorusuna yanıt olmakla birlikte takibi yapacağınız uygulamanın diğer özellikleriyle de kayıt alanınızı genişletmenize imkân sağlayan Telefon Dinleme Programı, sizlere kurumsal iş anlayışı, profesyonel altyapısı ile bu hizmeti en iyi fiyatlarla sunmaktadır.