Telefon Takip Casus Yazılım

Telefon Takip Casus Yazılım

Telefon takip casus yazılım ile insanlar, hayallerinin ötesinde çok sayıda işlemi yapabilme imkanı yakalamaktadır. Söz konusu işlemler üzerinden elde edilen bilgiler ise kişilerin yaşamlarının daha kaliteli olmasını sağladığı gibi dışarıdan gelen bir takım tehlikelerin engellenmesi adına da son derece önemlidir.

Telefon takip, geçmişte yapılan telefon dinlemesinden çok daha kapsamlı bir işlemdir. Bundan dolayı yeni nesil telefon dinlemesi şeklinde tanımlamalar yapılmaktadır. İnsanlar, bunlar sayesinde aldatılma şüphesini sonuca kavuşturmakta ve bu şüphenin gerçek olup olmadığını anlamaktadır. Bunun yanı sıra çocukların arkadaş çevresinin kontrolü, iş dünyasındaki ortakların birbirlerini izlemesi, yaşlı anne babaların takibi ve çalışan sahadaki hareketlerinin izlenmesi gibi farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Bütün bunları çok rahat bir şekilde yapan telefon takip casus yazılım, sağladığı bu katkılar ile insanların çok büyük sorunlarını çözmektedir.

Telefon Takip Casus Yazılım Kullanımı

Telefon takip casus yazılım, kullanımı son derece basit bir yazılım olarak dikkat çekiyor. İnsanlar, söz konusu programı zorlanmadan kullanabilir. Öyle ki, sadece akıllı telefon kullanmayı bilen bir kişi dahi zorlanmayacak ve ilgili yazılım üzerinden farklı bilgileri rahatlıkla elde edecektir.

Casus yazılım kullanılmaya başlamadan önce bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle bu programlar, sadece Android sistemde çalışır ve daha farklı bir sistemde çalışması söz konusu dahi değildir. Bunun haricinde ise casus yazılımı kurulumu, fiziki olarak erişim sağlanan cihazlara yapılabilir ve kurulum süresi sadece 3 dakika kadardır. Bu sürenin sonunda program aktif hale gelir ve insanlar istedikleri işlemleri yapabilir.

İnsanlar, telefon takip casus yazılım kurulumu tamamlandıktan sonra istedikleri işlemleri panel üzerinden yapabilir. Panele ise kendi mobil cihazlarından bağlanabilir ve böylelikle ciddi bir kolaylık yaşayabilirler. Bunun haricinde ise yapılacak olan işlemler şunlardır:

 • Telefon hattı üzerinden yapılan sesli görüşmelerin tespiti ve kayda alınması
 • Mobil uygulamaların aktif olarak izlenmesi
 • Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi
 • Mobil uygulama sınırlandırma
 • Facebook takip
 • Whatsapp takip
 • GPS konum bulma
 • Web sitesi engelleme
 • Ortam dinleme
 • Mobil cihazların ekranının izlenmesi
 • Ortam izleme

https://www.monitorminor.gen.tr üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir